İp Kamera Sistemleri

İp kamera sistemleri ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde; wifi ip kamera, kablosuz ip kamera, fiber optik alt yapılı ip kamera, hareketli ip kamera, sesli ip kamera gibi bir çok konu üzerinde nitelikli personeli, kaliteli ürün çeşitliliği, profesyonel hizmet anlayışı ve ideal fiyat garantisi sunmaktayız.

Unutulmalıdır ki ip kamera sistemi teknoloji ile eş değer her geçen gün gelişmekte yeni özellikler eklenmekte güvenlik kamera sistemi olmanın yanı sıra bir çok özelliği ile güvenlik çözümlerinin isteği karşılama noktasında en çok tercih edilenidir.

İp Kamera Sistemleri Kullanım Alanları 

Fabrikalardan ofislere, apartmanlardan evlere, araçlardan villalara, kısacası görüntülenmek istenilen her alana ip kamera sistemi kurulmaktadır.

İp Kamera Sistemleri Video Analizleri

İp kamera sistemi en basit olarak şöyle adlandırabiliriz; eskiden kullandığımız nakia ericson panasonic gibi cep telefonları sadece gsm hattı üzerinden konuşmaya veya mesajlaşmaya olanak tanırdı. Aynı zamanda bir kaç da extra özellik hesap makinası bir kaç basit oyun gibi olanaklar sunardı. Bu telefonları analog kamera sistemi gibi düşünebiliriz. Analog kamera sistemleri de kamera görüntüleme işlemi yanında yüksek empedanslı bir mikrofon yardımı ile ses özelliği katılabilir. Günümüz teknolojisinde bu durum insanları kısıtlamakla birlikte gelişime açık değildir. 

İp kamera sistemleri ise hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan akkıllı telefonlara benzemektedir. Android veya ios olabilir ama istenilen uygulama özellik şu an kullanılmasa bile ilerleyen süreçte yüklenip kullanılabilinir. Örneğin ip kamera sistemeri ile plaka tanıma uygulamaları, termal ısı ölçme sistemleri, kişi sayma, yüz tanıma, sanal sınır, bırakılan nesne gibi bir çok video analiz çözümü çok rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Ve teknoloji uzmanları ip kameralar üzerinde her geçen gün yeni çalışmalar yapmakta kameraların özelliklerini artırmaktadır. Dolayısı ile yeni kurulacak olan bir güvenlik sisteminde ip kamera tercih etmek en akılcı karar olacaktır. 

Kamera Güvenlik Sistemleri Güvenlik Risk Analizi Uzmanlarımız ile Birlikte Son Teknoloji Ürünleri Yazılımları Kullanarak Profesyonel Hizmet Kaliteli Ürün İdeal Fiyat Garantisi Sloganı ile İhtiyaçlarınızı Birlikte Tasarlayalım…