Dome tipi güvenlik kameraları genellikle iç mekanlarda tercih edilen ürünlerdir. Dış mekanlar için de uygun ıp66 muhafazalı dome tipi kameralar mevcuttur. Gece görüşlü ayarlı lensli sesli modelleri olduğu gibi çok ergonomik küçük kasalara sahip plastik kasalı veya darbelere dayanıklı metal alaşımlı kasalı ürünlerdir. İp dome kameralar ır bullet kameraların tüm özelliklerini içerebilir burada uygulama alanındaki görsel estetik açısından tercih edilir. Ir bullet kameralara istinaden daha dayanıklı yapıya sahip olabilirler. Örneğin bir banka atm noktası üzerine ır bullet kamera takılabilinirdi lakin ayaklı yapısından dolayı darbelere sabotajlara karşı çok korunaklı olmayacaktır. Veya kolay bir müdahale sonucu kameranın ayarı görüş açısı değiştirilebilecektir.

Visucam İp Dome Kameralar

iç mekanlarda asma tavanlı yapılarda yağmur su almayacağından fiyat ekonomisi sağlayacaktır. Dome tipi güvenlik kameraları 2mp full hd 1080p çözünürlükte olabileceği gibi 3mp, 5mp, 8mp, 12mp gibi yüksek çözünürlüklerde de olabilirler. Gece görüş özelliği koridor modu özelliği ses mikrofon özelliği video analizlerine uygunluğu dome kamera tercihleri arasındadır. Özellikle ofis kısımları ev içi güvenlik kameraları araç üzeri kameralar gibi alanlarda en çok tercih edilen güvenlik kamerası tipidir. Samsung wisenet grundig uniview  dahua hikvision dunlop panasonic  visucam, rivo neutron gibi tüm kamera sistemi üreticilerinin dome tipi güvenlik kamerası modelleri mevcuttur.  Her ne kadar görünüş olarak aynı görünse de dome tipi güvenlik kameraları özellikleri bakımından farklılık gösterebilir. Burada önemli olan doğru özellikteki doğru güvenlik kamerası seçimidir. İşinin ehli profesyonel güvenlik sistemi entegratörlerinden bilgi almak en doğru yaklaşım olacaktır.

Her türlü ip dome tipi güvenlik kamerası ihtiyaçlrınız için firmamız ile irtibata geçebilir tecrübelerimizden ve kaliteli profesyonel hizmet anlayışımızdan yararlanabilirsiniz.

Grundig İp Dome Kamera Modelleri

Grundig ip dome kamera ürünleri sesli ayarlı lensli metal veya plastik kasa ip dome kamera modelleri gece görüşlü özellikleri en kaliteli ürünler en uygun fiyat seçenekleri h265+ sıkıştırma teknoloji ile güvenlik sistemlerin de kaliteyi üst seviyede tutmaktadır. Koridor modu ışık seviye ayarları video analiz özellikleri bir çok dome tipi kamera da standart sunulurken 2mp 4mp 8mp 12 mp  gibi yüksek çözünürlükleri ile kamera görüntülerini üst seviyelerde tutmaktadır. Marka kriterlerinden ve kalitesinden ödün vermeden yüksek güvenlik çözümü sunan ürünlerdir.  

 

 

 

Samsung-Wisenet-Hanwha İp Dome Kamera

 Samsung- wisenet- ip dome kamera modelleri her proje için uygun özelliklere sahip ürünler sunmak ile birlikte üst düzey görüntü kalitelerine sahip yüksek güvenlik düzeyindeki ürünlerdir.  Resmi daire projelerinin bir çoğunda tercih gören samsung markalı ürünler yeni dönemde wisenet ve hanwha  markası ile ülkemizde satışa sunulmaktadır. Ankara da bir çok resmi ve özel kuruluşta kullanılan bu ürünler sorunsuz çalışması ile bilinmektedir.

 

 

 

 

Dahua İp Dome Kamera Modelleri

Dahua ip dome kamera modelleri her proje için uygun özelliklere sahip ürünler sunmak ile birlikte ülkemizde Ankara başta olmak üzere bir çok projede kullanılmakta olup çok farklı ürün gamında ürünleri bulunmaktadır. Ekonomik seri ürünlerden proje serisi ürünlere waterprof ürünlerden iç mekan plastik kasa ürünlere kadar alternatif ürün gamı ile ülkemizde bir çok ithalatçının değişik marka adları ile satışa sunduğu ürünlerdir. Genellikle poe özelliği onvif olması tercih sebebidir. Uzak doğudaki en büyük üreticilerden biri olması ve kamera sektöründe ihtiyaçlara cevap verebilecek standartlarda ürünleri ile göz doldurmaktadır. 

 

 

 

Uniview İp Dome Kamera

Uniwiew ip dome kamera modelleri oldukça stabil çalışan yüksek çözünürlüklü başarılı ürünlerdir. Her marka üründe olduğu gibi ekonomik segment ürünleri mevcut olup easy serisi ürünlerdir. Üst segment proje serisi ürünler ise prime, prime II ve süper starliht serisi prime III olarak adlandırılmaktadır. Kısaca piyasada unv kısaltması ile bilinen uniview ip kamera sistemleri ürünleri diğer firmalardan farklı olarak u code sıkıştırma teknoloji kullanmakta ve  diğer firmalar gibi tak çalıştır özelliği bulunmaktadır. Markayı tercih sebebi yapan bu özellikler kullanıcı ve entegratör firmaları da markayı önermek ve kullanmak yönünde teşvik etmektedir. 

 

Hikvision İp Dome Kamera Modelleri

Hikvision ip dome kamera modelleri ülkemizde bir çok değişik marka adı altında satış yapılmaktadır. Halk dilinde haikon markası ile çok bilinen marka dunlop markası ile de ülkemizde satılmaktadır. Uzak doğu üreticileri içerisinde en büyükleri arasında gösterilen hikvision markalı ürünler hemen her bütçeye ve proje uygun ürünler sunmaktadır. Elektronik güvenlik sektöründe araç tipi dome kameralar tarafında da ciddi ürünleri bulunan kamera üreticisi ülkemizde en çok satışı yapılan ürenler listesindedir. Ankara genelinde bir çok projede tercih ettiğimiz bu ürünler dayanıklıkları ile göz doldurmaktadır. İhtiyaçlara uygun tüm ip dome kamera modelleri için firmamızla irtibata geçebilir.

 

Kaliteli ürün profesyonel ve kesintisiz hizmet ile birlikte ideal fiyat politikamızdan yararlanabilirsiniz. Detaylı Bilgi