TEXT HERE

2000 Yılından Günümüze Teknoloji

Balandi AHD Kamera Sistemleri

Hikvision AHD Kamera Sistemleri

Novacom AHD Kamera Sistemleri

Dahua AHD Kamera Sistemleri

Rivo AHD Kamera Sistemleri

Samsung Wisenet AHD Kamera Sistemleri

Güvenli Yaşam Teknolojileri

TÜMÜ
Alarm Sistemleri
ip Diafon Sistemleri
Kamera Sistemleri
Network Sistemleri
Personel Takip Sistemleri
Ses Sistemleri

Uniview İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Grundig İp Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri,

Görüntülü Diafon Sistemleri

ip Diafon Sistemleri,

Yüz Tanıma Sistemleri Ankara

Personel Takip Sistemleri,

Ses Sistemleri Ankara

Ses Sistemleri,

Personel Takip Sistemleri

Personel Takip Sistemleri,

Access Kontrol Sistemi

Personel Takip Sistemleri,

Tüm Uygulamalar

Kaliteli Ürün Profesyonel Hizmet ve İdeal Fiyat mı arıyorsunuz?

Neden Biz ?

1999 Yılından Günümüze elektronik  sistemler üzerine çalışmakta olup 2008 yılı itibari ile elektronik güvenlik sektöründe kendi şirketimiz ile yer aldık ve güvenli yaşam teknolojileri üzerine çalışmakta ve uygulamalar yapmaktayız. Ankara İli başta olmak üzere Türkiye genelinde yüzlerce başarılı projeye imza atmış nitelikli bir aileyiz.

Taşeron mantığı ile çalışan bir firma değiliz. Teknik personel arkadaşlarımız gerekli eğitimi almış her yeni teknoloji ve uygulamada kendini geliştirmesi için desteklenmiş ve uzun yıllar yoğun bir şekilde elektronik güvenlik ve zayıf akım sistemi montajları yapmış el becerisi yüksek çalışma arkadaşlarımızdır.

Firmamız tarafından yapılan kurulumlar da 2 yıl süre ile yerinde garanti uygulanmaktadır. 2 yıl içerisinde kurmuş olduğumuz sistemlerde her hangi bir arıza meydana gelirse firma personellerimiz tarafından yerinde hizmet verilerek sistem çalışır hale getirilmektedir. Burada sadece ve sadece ülkemizdeki elektrik voltaj  problemlerinden kaynaklı arızalarda iyi niyet anlayışınız beklenmektedir.

Sektörü ve ürünleri yakından takip eden teknolojik yenilikleri hızlı bir şekilde test eden avantajları ve dezavantajları ile birlikte detaylı sunum yaparak tercihi siz değerli müşterilerimize bırakmaktayız.

Maalesef ülkemizde eder paha kıyaslaması yanlış yapılmakta olup işçilik ve geri hizmet dediğimiz alım sonrası hizmetler çok düşünülmemektedir. Hayat Elektronik ailesi olarak kaliteli ürün, profesyonel hizmet ve ideal fiyat politikası ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Elektronik güvenlik sistemleri üzerindeki yoğun tecrübemiz ve isteklerinizin birleşimi sonucu uzun yıllar sorunsuz kullanılabileceğiniz veya problemlerinize hızlı ve kesim çözüm oluşturan firmamız ile  profesyonel sistemlere sahip olmuşsunuz demektir.

Elektronik Güvenlik Sistemleri Uygulamaları

  • image
  • image
  • image

İp Kamera Sistemleri

 İp Kamera Sistemleri gelişen teknoloji ile birlikte en yüksek çözünürlüklü görüntü kalitesi sunması ile birlikte en çok kullanılan kamera güvenlik sistemleri haline gelmiştir. Nvr kayıt cihazları h265 plus özelliği ile birlikte daha yüksek görüntü kalitelerini daha uzun saklayabilir olmuşlardır. Poe enerji özelliği ile birlikte network ağları kurmak sistemi genişlenmek mümkün hale gelmiş fiber optik kablolama alt yapıları ile daha uzun mesafelerde bile kayıp yaşamadan verimli görüntüler sağlayan ip kamera sistemleri Ankara başta olmak üzere tüm ülke genelinde firmamız tarafından satışı kurulumu ve teknik servis hizmeti verilmektedir. 

AHD Kamera Sistemleri Full HD Kamera Sistemleri

Ahd kamera sistemleri anolog kablolama alt yapısı ile çalışan yazılım ile Full HD görüntüler verebilen ip kamera sistemlerine göre daha düşük maliyetlerde olan gece görüşlü kameralardır.

Daha önce kurulmuş olan analog kamera sistemi var ise kablolama alt yapısını değiştirmeden görüntüler AHD kameralar ve AHD kayıt cihazları ile  Full HD hale gelebilir.

Ahd kameralar dome tipi kameralar, ır bullet kameralar, speed dome kameralar, gece görüşlü kameralar gibi özellikleri taşıyabilir. Burada önemli olan yazılımı ve kaliteli bord kullanan ürünleri tercih etmektir.

Hayat Elektronik ailesi olarak siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli, profesyonel ve kesintisiz hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.