Personel takip sistemi ankara en kaliteli en profesyonel çözümleri sunmaktadır. Personel takip sistemi yazılımlarımız ile personel giriş çıkış takibi mesai puantaj yıllık izin ücretli veya ücretsiz izin vardiya takibi gibi bir çok raporlamayı sunar. Personel takip sistemleri ankara işletmelerinin ihtiyaçlarına göre farklı ekipmanlar kullanılabilmektedir.

Personel takip sistemleri ankara ve tüm ülke genelinde uzak bağlantı yöntemi ile yazılımlar kurulabilir ve gerekli destek hizmetleri verilir. Personel takip sistemleri yazılımları tüm veriyi kendi bilgisayarınızda tutar ve başkalarının erişimine izin vermez.

Her daim teknik servis hizmeti alabileceğiniz ekibimiz ile yanınızda yer almaktan mutluluk duyarız. Personel takip sistemleri yazılımlarında en önemli unsur sürekli destek ihtiyacı olmasıdır. Güncel personel takip sistemi yazılımlarımızı kullanabilir ilk 3 ay ücretsiz olan hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sonrası destek hizmeti ihtiyaçlarınız için yıllık bakım sözleşmesi yapabilir, aradığınız her an gerekli hizmeti hızlıca alabilirsiniz.

personel takip sistemleri ankaraPersonel takip sistemleri kartlı geçiş üniteleri, parmak izi okuyuclar, yüz tanıma sistemleri ile yapılırken bu ürünler turnike sistemleri elektromanyetik kapı kilitleri veya access kontrol sistemleri gibi geçiş kontrol üniteleri ile desteklenebilir. Yine bu donanımsal ürünler personel takip sistemi yazılımı, yemekhane kontrol sistemi yazılımı, spor salonu kontrol sistemi yazılımı gibi yazılımlar ile birlikte kullanılarak tam anlamıyla personel takip sitemi ve geçiş kontrol sitemi güvenlik sistemi olarak kullanılabilinir.

Personellerimiz yıl içerisinde cenaze düğün ev taşıması gibi özel işleri için bir çok kez izin kullanmaktadır. Lakin bu izinler yaz ayları tatil mevsimi geldiğinde unutulmakta ve yıllık izin günleri hesaplanmaktadır. Dolayısıyla iş verenler personel takip sistemleri kullanmıyor ise geçmişte kullanılan izinler unutulmaktadır. Personel takip sistemleri tamda burada devreye girerek geçmişte kullanılan izinleri çıkarmakta ve gerçek değerleri hesaplamaktadır.

Hayat Elektronik Güvenli Yaşam Teknolojileri

Hayat Elektronik ailesi olarak personel takip sistemi ihtiyaçlarınıza hızlı ekonomik ve profesyonel çözümler sunmaktayız. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Genel olarak küçük büyük her türlü işletmede kullanılması  gerekli olan günümüz teknolojisi bu sistem yapabildikleri düşünüldüğünde oldukça ekonomik sistemlerdir. www.elektronikhayat.com online satış sayfamızı ziyaret ederek ürünlerin fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Yüz Tanıma sistemleriParmak İzi Okuma Sistemleri

 

Kartlı Geçiş Sistemleri

 

 

 

 

 

 

 

Personel Takip Sistemi Yazılımı