KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

     Güvenlik kamera sistemi denilince akla gelen ilk şey arkamızdaki gözlerimiz olmalıdır. İnsan oğlu olarak her daim gözümüz açık  kalamayacağın’dan bizim için önem taşıyan yaşam alanlarımızı bizim yerimize takip edecek ve gerektiğinde dost görünen düşmanlarımızı bize gösterecek elektronik gözlerdir.

HIRSIZ  ALARM SİSTEMLERİ

    Adından da anlaşılacağı gibi  hırsız alarm sistemlerinin temel amacı eviniz, iş yeriniz, depolarınız ve bütün yaşam alanlarınız’a  sizler ve yetkili kişiler haricinde izinsiz  girişler veya girişimler sonucu devreye giren ihbar sistemidir. Kendini kanıtlamış kaliteli ürünler ile profesyonel şirketler tarafından yapılmalıdır.

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

   Yangın ihbar sistemleri felaketi yaşamadan önce sesli ve görsel erken uyarı sağlayan sistemlerdir. Yangını başlangıç anında dedektörler sayesinde tespit ederek siren, telefon gibi uyarı elamanları ile insanları uyarıp ilgili birimlerin  müdahalesini sağlayan, söndürme sistemlerini  aktifleştire bilen tehlikeli olabilecek sistemleri  devre dışı bırakarak tahliye için zaman kazandıran elektronik uyarı sistemleridir.

 

GÖRÜNTÜLÜ DİAFON SİSTEMLERİ

    Günümüzde oluşturulan tüm teknolojilerin ana hedefi yaşamı kolaylaştırmak ve güvenlik risklerini ortadan kaldırmak adınadır. Görüntülü diafon sistemleri de villa, apartman, rezidans gibi  her türlü inşaat  yapısına uygulanabilmesi; hem güvenlik riskini hem de kolay iletişimi sağlayan ergonomik teknolojilerdir.

 

PERSONEL TAKİP SİSTEMELERİ

    Dünyanın en zor işidir personel çalıştırmak ve personeli anlamak ; bu sebeble çıkmıştır personel takip sistemleri  adında anlaşılacağı üzere personelimizin işe giriş çıkış saatlerini veya yetkili noktaya giriş çıkışını aktifleştiren ve bunların bilgisayar programları sayesinde kayıt altına alan elektronik sistemlerdir. Bekçi tur kalem sistemi de etkili bir personel takip sistemidir.

SESLENDİRME SİSTEMİ

    Stad’lar, konferans salonları, düğün salonları, fabrikalar, camiler, özel toplantı alanları gibi noktalarda insanlara kablolu veya kablosuz maksimum kalitede seslerin iletilmesini sağlayan sistemlerdir. Tüm bu alanların ses sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, uygulamasını sağlayan firmamız; birçok markanın kaliteli ürünlerini bir araya getirerek siz değerli müşterilerimize her daim kaliteli, profesyonel ve kesintisiz çözümler sunmaktadır. Seslendirme sistemleri profesyonellik ister. Projelerinizde buluşmak dileğiyle…

AKILLI EV BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ

    İnsanoğlunun sığınma ihtiyacı, zaman içerisinde yaşadığı mekanları kendisi için düzenleme, daha konforlu ve yaşanır hale getirme, ve işlevsellik katma şekline dönüşmüştür. Bu dönüşüm yaşanırken, mimarlık kavramı da gelişmiş olup, artık yapılar daha sağlam, daha büyük daha yüksek, daha dayanıklı yapılmaya çalışıldığı gibi, daha güzel, daha konforlu ve daha işlevsel dizayn edilmeye de başlanmıştır. Hayat Elektronik ailesi olarak da gelişen teknolojiye ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize  her daim daha verimli  kullanılabilir; otomasyon çözümleri sunmaktayız.

OTOPARK ÇÖZÜMLERİ

    Artan araç ve trafik yoğunluğunu düzenlemek adına yapılan çalışmalarımız arasında; hgs-ogs  sistemleri, kollu bariyer, araç sayma, biletli otopark sistemleri, mobil otopark çözümleri gibi konumuna ve ihtiyaca uygun kaliteli, profesyonel ürünler ile birlikte tamamen yerli sorunsuz çalışan doğru ücretlendirme ve hızlı etkileşim gösteren yazılımlarımızla her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

PLAKA TANIMA SİSTEMLERİ

    Gelişen teknoloji ve artan araç yoğunluğu ile birlikte güvenlik seviyesini üst düzeylere taşıma gereksinimleri her geçen gün artmaktadır. Plaka tanıma sistemleri tamamen yerli yazılımlardan oluşmakla birlikte;  iş merkezleri, otoparklar, siteler, sanayii siteleri gibi araç araç trafiğinin yoğun olduğu tüm noktalarda kullanılabilecek uygun maliyetli hale gelmiştir. Hayat Elektronik ailesi olarak plaka tanıma sistemleri üzerine en güncel ve en verimli tamamen yerli yazılımları kullanarak çok performanslı çözümler sunmaktayız.

ÖZEL PROJE ELEKTRİK İŞLERİ

    Hayat elektronik kendini iyi yetiştirmiş   belirli bir bilgi birikim beceri ve tecrübeye ulaş’mış bununla yetinmeyip her daim gelişmeye  çözüm üretmeye açık personellerden oluşan bir ailedir.  Bazen duyuyoruz ki bazı projelerde ehil, hızlı, çözüm üreten diğer inşaat uygulamaları ile birlikte hareket edebilen ve geri dönüşüm sağlatmayacak firma bulunamadığından bahsedilmektedir. Özel projelerinize hızlı ekonomik ve diğer inşaat grupları ile uyum içerisinde çalışacak kaliteli hizmetler sunuyoruz.

GÖRÜNTÜLÜ ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

    Filo yönetim sistemleri üzerine  günümüzün teknolojilerini kullanarak; iş yükünüzün elektronik sistemler ile azaltılması, daha verimli operasyonların yönetilmesi ve artan trafik yoğunluğu ile devlet tarafındanda  mecburileştirilen araç takip sistemlerinin kameralar ile entegre edilerek daha kullanışlı hale getirilmesidir. Profesyonel çalışmalarımızı incelemek detaylı bilgi almak istermisiniz.

ARAÇ VE KİŞİ SAYMA SİSTEMLERİ

    Dünyada her sektör iş potansiyelini artırmak adına değişik analizler, anketler ve müşteri isteklerine cevap verebilecek değişik çalışmalar yapmakta veya yaptırmaktadır. Özellikle mağazacılık sektöründe firmalar satış artırmak adına reyon analizleri müşteri sayısı ve satış oranı en çok rabet gören reyonlar gibi alanları belirlemeye çalışmaktadır. Aynı durum devlet tarafından da karayollarında caddelerde belediyelerde geçiş güzârgahı araç yoğunluğu benzinlik ihtiyacı gibi noktaların analizini yapmak için kullanılmaktadır.

MERKEZİ UYDU SİSTEMLERİ

    Sitelerde, apartmanlarda, hastanelerde, okullar gibi çoklu yaşam alanlarında çevreye kötü bir görüntü vermemek  ve extra maliyet yapmamak adına televizyon yayın sistemlerinin  ortak ürünler kullanarak  bir merkezden  son kullanım noktasına  kablolar yardımı ile dağıtılması işlemine merkezi uydu sistemi denilmektedir.  Günümüzde tüm yüksek katlı veya bireysel yapıların tamamında bu sistemler tercih edilmekte olup uydu sayısınca çanak ile (ülkemizde genelde Türksat, Dijitürk  ve Hortbit) bir çok noktaya yayın verilebilinmektedir.

 

Elektronik Güvenlik Sistemleri İhtiyaçlarınız İçin İletişime Geçiniz…0312 269 1 269